Kontakta oss

Vid pris- och produktfrågor, eller andra funderingar, använd gärna kontaktformuläret eller info@lundqvistinredningar.se så återkommer vi så snart som möjligt.

Under kontorstid nås vi även på växelnumret 08-623 98 00
Vid besök i våra showrooms, ring gärna och meddela ditt besök innan för att säkerställa att ansvarig säljare finns på plats.

Om så önskas konsulterar vi gärna via videosamtal, telefon eller mailkontakt.

Våra arbetstider
Vardagar 08–17
Lunchstängt 12–13

Kontaktformulär

Stockholm – Showroom

Växel: 08-623 98 00
Mejl: info@lundqvistinredningar.se

Besök:
Sveavägen 109
113 50 Stockholm

Göteborg – Showroom

Direkt: 031-86 36 50
Mejl: info@lundqvistinredningar.se

Besök:
Uddevallagatan 2
416 70 Göteborg

Försäljning

Växel: 08-623 98 00
Mejl: info@lundqvistinredningar.se

Stockholm

Annica Ekegren
073-917 26 08
annica.ekegren@lundqvistinredningar.se

Cajsa Carlsson Tallén
073-917 26 02
cajsa.carlsson@lundqvistinredningar.se

Malmö

Alf Francke
073-917 26 03
alf.francke@lundqvistinredningar.se

Göteborg

Carina Bengtsson
073-917 26 05
carina.bengtsson@lundqvistinredningar.se

Norge

Lundqvist Innredninger A/S Norge – Salg
Carina Bengtsson
Tel: 0047-22 67 63 60
E-post: post@lundqvist.no

Marknadsteam

Cajsa Carlsson Tallén
Marknadsansvarig
073-917 26 02
cajsa.carlsson@lundqvistinredningar.se

Isabelle Barret
Kommunikatör
073-917 26 13
isabelle.barret@lundqvistinredningar.se

Ekonomi

Peter Björk
073-917 26 04
peter.bjork@iabab.se

VD

Christian Gustafsson
08-623 98 00
christian.gustafsson@lundqvistinredningar.se

Fabrik/Huvudkontor

Lundqvist Inredningar AB
Östra Storgatan 55
646 32 Gnesta

iab Inredningar
Sveavägen 18
331 76 Rydaholm

https://www.iabab.se/